WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
  
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
Bez uprawień i badań technicznych

W dniu dzisiejszym patrol bydgoskiej inspekcji transportu drogowego dokonał kontroli pojazdu członowego przewożącego  ścieki bytowe do pobliskiej oczyszczalni.
W momencie zatrzymania do kontroli kierowca nie posiadał w pojeździe oraz nie okazał do kontroli żadnego z dokumentów uprawniających do wykonywania przewozów drogowych. Istotnym jest fakt, iż przedsiębiorca od stycznia 2013 roku prowadził działalność gospodarczą w zakresie usług  asenizacyjnych.
Dalsze czynności kontrolne ujawniły, iż zarówno ciągnik siodłowy jak i naczepa nie posiadały ważnych badań technicznych. Ostatnie badanie techniczne wykonane zostało w listopadzie 2018r (ciągnik) i styczniu 2014r. (naczepa).
Z tytułu stwierdzonych naruszeń wobec podmiotu wykonującego przedmiotowy przewóz drogowy zostało wszczęte przez Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego postępowanie administracyjne.
  

 
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności