WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
  
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
Działania w ramach akcji SMOG

Około godzin południowych inspektorzy zatrzymali do kontroli, na terenie Bydgoszczy, pojazd członowy, którym przewoźnik ukraiński wykonywał transport rzeczy z Polski na Ukrainę. Kontrola stanu technicznego wykazała, że jedna z opon zamontowanych na naczepie była uszkodzona tak, że wystawały z niej druty. Ponadto, układ hamulcowy posiadał zagrażającą bezpieczeństwu usterkę, tj. jedna z tarczy hamulcowych była pęknięta, co mogło grozić jej rozpadnięciem.
Kontrola skutkowała wszczęciem postępowania administracyjnego wobec przewoźnika z Ukrainy, ukaraniem kierującego mandatem oraz zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego od niesprawnego pojazdu i wydaniem zakazu jazdy do czasu usunięcia usterek.
 
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności