WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
  
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
Dzień dziecka z ITD

W ostatnim dniu maja Inspektorzy odwiedzili Przedszkole nr 66 w Bydgoszczy. "Krokodyle" przedstawili grupie „Biedronek” program multimedialny – bezpieczeństwo ruchu drogowego dla przedszkolaków. Najmłodsi, za bardzo aktywny udział w zajęciach poprzez zadawanie licznych pytań, zostali obdarowani drobnymi upominkami poprawiającymi ich bezpieczeństwo podczas poruszania się na drogach.
Z tej samej okazji, inspektorzy uczestniczyli w pikniku  naukowo-sportowym organizowanym przez Centrum Nowoczesności - Młyn Wiedzy z Torunia oraz w dniu dzisiejszym brali udział w festynie przygotowanym przez Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy oraz Polski Związek Motorowy.
Podczas tych  imprez dostępne były interaktywne stanowiska edukacyjne i eksperymentalne.  Stoiska ITD wraz z prezentacją specjalistycznego sprzętu spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony najmłodszych uczestników pikniku.
Dzieci biorące udział w imprezach miały możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy Inspektorów oraz poznania sprzętu wykorzystywanego przez nich w codziennej pracy.
 

 

 
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności