WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
 
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
Konferencja Bezpieczny Pojazd, Bezpieczny Pasażer 2019

Impreza zgromadziła europejskich producentów pojazdów i części, stowarzyszenia przewoźników autokarowych oraz wybitne nazwiska ze świata nauki.
Na konferencji zorganizowanej w dniach 11 -12 kwietnia br. w  Krakowie nie mogło zabraknąć Inspekcji Transportu Drogowego.
O stanie technicznym i bezpieczeństwie w przewozach autokarowych opowiedział przedstawiciel WITD w Bydgoszczy, natomiast stoisko z punktem informacyjnym prezentowane było przez krakowskich inspektorów.
Podczas dwóch dni prelekcji dyskutowano o obecnym stanie polskiego transportu drogowego osób, o zagrożeniach i stawianych wyzwaniach.
Podczas konferencji miała miejsce prezentacja fotela pasażerskiego polskiej produkcji, który to z powodzeniem może być wykorzystywany w autobusach. Najważniejszą zaletą  fotela jest możliwość przewożenia dzieci, młodzieży jak i dorosłych bez wykorzystywania dodatkowych urządzeń (np. fotelików dziecięcych).
Konferencja była świetną okazją do wymiany doświadczeń oraz wytyczenia kierunków działań na przyszłość.
 
 

 
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności