WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
  
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
MSK na autostradzie Amber1

Przedmiotowe działania prowadzone były w pobliżu Torunia w Miejscu Obsługi Podróżnych Nowa Wieś w ciągu autostrady A1.  Inspektorzy do swoich działań wykorzystywali Mobilną Stację Kontroli.
Podczas całodziennych działań kontrolnych Inspektorzy skontrolowali 55 pojazdów w tym 24 autokary przewożące m.in. dzieci i młodzież.
Z uwagi na stwierdzone usterki w stanie technicznym zatrzymano 4 dowody rejestracyjne.
W 3 przypadkach Inspektorzy ujawnili usterki techniczne stwarzające zagrożenie w ruchu drogowym, w związku z czym, wstrzymano dalszy przewóz pasażerów. Powodem zatrzymywania dokumentów uprawniających do poruszania się pojazdów były usterki układów hamulcowych i układu kierowniczego. Po usunięciu usterek technicznych pojazdy udały się w dalszą podróż.
Przeprowadzone kontrole stanu technicznego z użyciem MSK wskazują, iż kontrole w tym zakresie eliminują niesprawne jednostki transportowe z ruchu drogowego.
Działania z MSK były możliwe dzięki uprzejmości koncesjonariusza autostrady A1, firmy Gdańsk Transport Company S.A oraz operatora A1 spółce  Intertoll Polska.
Kolejne działania kontrolne zostały zaplanowane.
 
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności