WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
  
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
Mała niesprawna ciężarówka

W dniu 27.03.2019 podczas przejazdu na punkt kontroli inspektorzy z grudziądzkiego oddziału WITD Bydgoszcz , kiedy wjeżdżali na autostradę A1 zauważyli przechylony pojazd dostawczy, co wskazywało na nadmiar ładunku lub uszkodzenie elementów nośnych pojazdu. Inspektorzy zatrzymali pojazd i skierowali go na punkt wagowy  mieszczący się ciągu autostrady A1. Po zważeniu okazało się, iż pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t w rzeczywistości ważył blisko 6,5t.
Ponadto stwierdzono liczne usterki pojazdu m.in. wycieki płynów eksploatacyjnych z silnika oraz z mostu napędowego, niesprawny hamulec postojowy, zły stan ogumienia. W związku z powyższym kierowcę ukarano mandatami karnymi, zatrzymano dowód rejestracyjny oraz wydano zakaz dalszej jazdy.

  

 
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności