WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
  
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
Mandaty karne wystawione przez Inspekcję Transportu Drogowego

W związku z otrzymanymi od Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Opolu informacjami odnośnie dużej liczby identyfikowanych przez IAS w Opolu nieprawidłowych wpłat na rachunek bankowy Naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu, dotyczących należności Wojewódzkich Inspektorów Transportu Drogowego, uprzejmie informuję, iż wpłaty za mandaty karne wystawione przez Inspektorów Transportu Drogowego należy uiszczać wyłącznie na rachunek bankowy znajdujący się na druku wpłaty otrzymanym wraz z mandatem karnym.
Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Opolu nie jest właściwy do poboru należności powstałych w drodze mandatów karnych wystawionych przez Inspekcję Transportu Drogowego ( art. 100 § 2 ustawy z dnia 24 sierpnia 2001 r. – Kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia).
 
Ponadto formularz „mandaty”, wykorzystywany w bankowości internetowej przeznaczony jest do opłacania mandatów karnych innych niż mandaty karne wystawione przez Inspekcję Transportu Drogowego.

 
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności