WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
 
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
O trzy usterki za dużo...

Głównym powodem zgłoszenia był obawa o stan techniczny taboru jakim przewożeni są najmłodsi. Kontroli poddano cztery autobusy należące do jednego z przewoźników i w jednym przypadku zakwestionowano kondycję techniczną pojazdu.  Powodem zatrzymania dokumentu upoważniającego do poruszania się pojazdu po drodze były usterki: wyciek oleju z komory silnika, nadmiernie zużyta opona osi przedniej oraz nieszczelny układ pneumatyczny.
Niepokojącym jest fakt, iż w gminie Złotniki Kujawskie, w ramach wrześniowej akcji GIMBUS, dokładnie 6 miesięcy wcześniej poddano kontroli wszystkie autobusy i nie stwierdzono żadnych uchybień.  Pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych, w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, bydgoscy Inspektorzy zaplanowali kolejne działania ukierunkowane na stan techniczny autobusów.
  
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności