WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
  
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
Odznaczenia i awanse WITD w Bydgoszczy

W dniu 12 kwietnia br. miała miejsce uroczystość wręczenia odznaczeń i awansów inspektorom i pracownikom WITD w Bydgoszczy. Gośćmi uroczystości byli:  Główny Inspektor Transportu Drogowego Pan Alvin Gajadhur, Wojewoda Kujawsko-Pomorski Pan Mikołaj Bogdanowicz oraz Dyrektor ds. Administracji i Promocji w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu Pani Małgorzata Przybylska.
Na wstępie Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego zaprezentował zaproszonym gościom najnowsze pojazdy służbowe pozyskane w ramach dofinansowania WFOŚiGW w Toruniu oraz specjalistyczny sprzęt kontrolny, z którego korzystają kujawsko-pomorscy inspektorzy ITD podczas swojej codziennej pracy – w tym do ważenia pojazdów, wykrywania usterek technicznych pojazdów oraz manipulacji w tachografy i układy oczyszczania spalin.  
Podczas głównej części uroczystości Wojewoda Kujawsko-Pomorski wręczył czterem pracownikom naszej jednostki Medale Za Długoletnią Służbę: jeden srebrny i trzy brązowe. Odznaczenie to przyznawane jest przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej jako nagroda za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa. Następnie czternastu inspektorów otrzymało z rąk Głównego Inspektora Transportu Drogowego awanse na kolejne stanowiska służbowe. W swoich wystąpieniach zaproszeni goście bardzo wysoko ocenili pracę kujawsko-pomorskich inspektorów transportu drogowego na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zapewnienia zasad uczciwej konkurencji w pasażerskich i towarowych przewozach drogowych.
Wszystkim odznaczonym i awansowanym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych.
  


 

 
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności