WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
  
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
Szkolenie Krajowej Administracji Skarbowej

Pierwszym tematem było szkolenie z zakresu zagadnień czasu pracy kierowców zawodowych oraz manipulacji w zapisy tachografów.
W kolejnym dniu szkolenie obejmowało zagadnienia z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych. W toku dwudniowego szkolenia poruszono szereg zagadnień nurtujących funkcjonariuszy Służby Celnej, związanych właśnie z interpretacją przepisów czasu pracy kierowców, manipulacjami w zapisy urządzeń rejestrujących oraz wymaganej dokumentacji, wyposażenia i oznakowania pojazdów przewożących ładunki niebezpieczne. Było to już kolejne szkolenie przeprowadzone dla funkcjonariuszy Służby Celnej. Należy także nadmienić, iż obydwa organy współpracują ze sobą w zakresie wykrywania nielegalnego przemieszczania odpadów, czy też przewozów wykonywanych niezgodnie z przepisami ustawy o monitorowaniu przewozu niektórych ładunków (SENT).

 
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności