WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
 
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
Szkolenie policjantów drogówki z zasad transportu drogowego.

Dzisiaj (12.03.19) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się szkolenie z zakresu kontroli przestrzegania obowiązków i warunków związanych z przewozem drogowym, czasem pracy kierowców oraz przewozem drogowym materiałów niebezpiecznych. Omówione zostały również wprowadzone w ubiegłym roku zmiany w przepisach odnośnie kontroli transportu drogowego oraz stanu technicznego pojazdów. Szkolenie, w którym uczestniczyło 24 funkcjonariuszy z woj.
kujawsko-pomorskiego, przeprowadził Pan Krzysztof Nowak – Naczelnik Inspekcji WITD w Bydgoszczy oraz asp. Remigiusz Rakowski – policjant Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Bydgoszczy.
Policjantom pionu ruchu drogowego przypomniane zostały przepisy dotyczące wprowadzania danych do Krajowego Rejestru Elektronicznego Przedsiębiorców Transportu Drogowego (KREPTD) oraz zwrócono uwagę na prawidłowe sporządzenie dokumentacji służbowej. Funkcjonariusze, uczestniczący w szkoleniu, mieli okazję skorzystać z trenażera i w prosty sposób zapoznać się z obsługą tachografu cyfrowego.
Policjanci, pełniący służbę na drodze, będą mogli wykorzystać zdobytą wiedzę i umiejętności w codziennej służbie.
 


 
Źródło : KWP w Bydgoszczy

 
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności