WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
 
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
Szkolenie przewoźników autokarowych w Bydgoszczy

Uczestnikami szkolenia byli przewoźnicy drogowi, zajmujący się przewozem osób, zrzeszeni w największej organizacji branżowej działającej w regionie tj. w Kujawsko-Pomorskim Stowarzyszeniu Przewoźników Międzynarodowych.
Z inicjatywy Kujawsko Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Transportu Drogowego pierwsze w tym roku zorganizowane spotkanie miało na celu omówienie aktualnego stanu prawnego tj. zmian w Ustawie o transporcie  drogowym oraz w Kodeksie pracy.
Zaproszona na spotkanie przedstawicielka Państwowej Inspekcji Pracy, Pani Inspektor Magdalena Araczewska, mówiła o obowiązujących prawach pracowniczych w kontekście zmian obowiązujących od 1 stycznia 2019r. m.in. w prawie pracy.
W dalszej części spotkania omówiono zmiany w ustawie o transporcie drogowym jakie zostały wprowadzone po 3 września 2018 roku i ewentualne problemy z tym związane.
Czterogodzinne spotkanie zakończone owocną dyskusją było znakomitą możliwością do wymiany doświadczeń oraz wyjaśnienia wielu pytań nurtujących przewoźników autokarowych.

 


 
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności