WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
  
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
Tym razem wizyta w serwsie...

 W dniu 15 lipca br., na drodze krajowej nr S10 w pobliżu Torunia inspektorzy transportu drogowego z Bydgoszczy zatrzymali do kontroli zespół pojazdów, który należał do litewskiego przewoźnika.
Na podstawie danych pobranych z tachografu cyfrowego inspektor podejrzewał możliwość manipulacji cyfrowego urządzenia rejestrującego. Ponadto podczas wstępnych oględzin czujnika ruchu stwierdzono uszkodzenie plomby zabezpieczającej. W związku z powyższym  pojazd skierowano do serwisu tachografów, gdzie ujawniono niedozwoloną ingerencję w czujnik ruchu (zmanipulowany za pomocą płytki z układem scalonym)  W związku z niedozwoloną ingerencją w urządzenie rejestrujące przewoźnika zobowiązano do wymiany czujnika ruchu oraz wszczęte zostało postępowanie administracyjne.
 
 

 
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności