WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
  
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
Wspólne Kontrole ITD, KAS WIOŚ i Policji

W dniu 8 września br. kujawsko-pomorscy inspektorzy transportu drogowego prowadzili wspólne kontrole z inspektorami ochrony środowiska, funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej i Policji.
Przedmiotowe kontrole prowadzone w 3 punktach naszego regionu ukierunkowane były na wykrywanie nielegalnego transportu odpadów i przepisów transportowych. 
Kontrolujący skupili swoja uwagę na pojazdach, którymi mogły być transportowane odpady w przewozie transgranicznym jak i krajowym.
 
Podczas wspólnych działań poddano kontroli 42 pojazdy z czego w 8 przypadkach wykonywano przewóz drogowy odpadów. Kontrolujący w 5 przypadkach ujawnili naruszenia z Ustawy o transporcie drogowym skutkujące wszczęciem postępowań administracyjnych. Z uwagi na uchybienia w stanie technicznym kontrolujący zatrzymali 6 dokumentów dopuszczających pojazdy do ruchu.
Przedmiotowe współdziałania w/w służb stanowią idealną okazję do wymiany doświadczeń i specjalistycznej wiedzy.
  
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności