WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT TRANSPORTU DROGOWEGO
w Bydgoszczy
  
Dane teleadresowe:
Wojewódzki Inspektorat
Transportu Drogowego
w Bydgoszczy
ul. Hetmańska 28,
85-039 Bydgoszcz
Zagraniczna naczepa w złym stanie technicznym...

W toku organoleptycznej (wstępnej) kontroli stanu technicznego stwierdzono, że naczepa ciężarowa posiadała usterki zakwalifikowane jako niebezpieczne. W wyniku oględzin stwierdzono brak klocków hamulcowych przy tarczy hamulcowej (2 oś, prawa strona naczepy) oraz brak kompletności układu hamulcowego (brak siłownika hamulcowego, brak zacisku hamulcowego – 2 oś, prawa strona naczepy).
Kierowcy wydano zakaz dalszej jazdy do momentu usunięcia usterki i ukarano go stosownym mandatem karnym. Wobec przewoźnika wszczęto postępowanie administracyjne i pobrano od kierowcy kaucję na poczet przyszłej kary. Należy także nadmienić, iż kontrolowany przewoźnik jest już dobrze znany tutejszym inspektorom, a zwłaszcza znany jest zły stan techniczny jego pojazdów, za który był już w przeszłości niejednokrotnie karany.

 
 
AKTUALNOŚCI | STRUKTURA WITD | INFORMACJE | GALERIA | PORADY | KONTAKT
Projekt i wykonanie Inter-Comp.Pl
X

Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić proces dostosowania zawartości serwisu internetowego do oczekiwań Użytkowników. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci przeglądarki. Zawsze jednak możesz zmienić ustawienia cookies w przeglądarce. Zapoznaj się z polityką prywatności